książki   |   opowiadania   |   artykuły   |   recenzje   |   download o mnie   |   księga gości   |   aktualności   |   kontakt
Książki online i opowiadania online Książki online i opowiadania online Książki online i opowiadania online

OPOWIADANIA ONLINE

Bolero
Bóg już tu nie mieszka
Choroba marzycieli
Dziennik z dalekiej podróży
Druga twarz pierwszego kontaktu...
Gdzie jesteś?
Jak w lustrze
Last Train to London
Leslie, kolejna ofiara mojej...
Myśliciel z Grand Central Station
Obóz kosmiczny
Ostatni taki człowiek
Parada desperatów
Planeta mgieł
Raport z Planety N
Słuchajcie, Kolumb
Sztafeta
Sztuka bezsensowej konwersacji
Ślepy los
Ta jedyna muzyka
Wszyscy mówią mi Tygrys
Wyzwolenie

KSIĄŻKI ONLINE

Pępek świata
Wczesna jesieńKSIĘGA GOŚCI

Podpis

AKTUALNOŚCI

Tak to bywa, że jeden telefon potrafi zmienić człowiekowi życie... Niedawno zadzwonił (powtarzam: zadzwonił) do mnie użytkownik po to, żeby mi podziękować - był przeziębiony, leżał w łóżku, natrafił na jedno z moich opowiadań i tak mu się spodobało, że postanowił odszukać do mnie telefon i zadzwonić, żeby powiedzieć jak bardzo mu się podobało. Już dawno z różnych przyczyn nie aktualizowałem tej strony, ale ten telefon chyba był właściwym impulsem - wkrótce pojawią się nowe opowiadania...
(22 lipca 2014)


OPOWIADANIA WG GATUNKÓW

opowiadania komedia
opowiadania science-fiction
opowiadania obyczajowe
opowiadania fantastyka

Książki online i opowiadania online

Książki online i opowiadania online

22 lipca 2014

Tak to bywa, że jeden telefon potrafi zmienić człowiekowi życie... Niedawno zadzwonił (powtarzam: zadzwonił) do mnie użytkownik po to, żeby mi podziękować - był przeziębiony, leżał w łóżku, natrafił na jedno z moich opowiadań i tak mu się spodobało, że postanowił odszukać do mnie telefon i zadzwonić, żeby powiedzieć jak bardzo mu się podobało. Już dawno z różnych przyczyn nie aktualizowałem tej strony, ale ten telefon chyba był właściwym impulsem - wkrótce pojawią się nowe opowiadania. A nuż jeszcze jednemu choremu człowiekowi poprawię humor... Przy okazji - dziękuję za telefon!

13 stycznia 2010

Gorący apel do użytkowników serwisu Chomikuj.pl - zaprzestańcie uporczywego łamania moich praw autorskich. Nikomu nie udzieliłem zgody na publikację moich tekstów na tym serwisie (i nawiasem mówiąc mam coraz mniej ochoty na to, aby udzielić jej w przyszłości), więc jakakolwiek forma ich zamieszczania na tym serwisie jest ZŁAMANIEM MOICH PRAW AUTORSKICH. To, że możecie je za darmo pobrać z mojej strony internetowej jest tylko moją dobrą wolą i nie oznacza, że możecie z nimi robić co się Wam podoba.

Przez ostatni rok wykryłem co najmniej kilkanaście przypadków takiego złamania prawa i wierzcie mi, że nie ma możliwości publikacji tak, żebym tego nie wykrył, więc i tak w krótkim czasie znajdę te pliki i zostaną one usunięte przez administratorów. Jedynym sposobem jest uzyskanie MOJEJ ZGODY NA PUBLIKACJĘ - NIE ŁĄCZĄ SIĘ Z TYM ŻADNE KOSZTY.

Tym, którzy nie rozumieją na czym polega złamanie praw autorskich wyjaśniam - jeżeli kiedyś napiszecie jakiś tekst, który zajmie Wam sporo czasu, w który włożycie kawałek siebie, a potem ktoś za Was zdecyduje gdzie, kiedy i w jakiej formie go sobie opublikuje, komu go będzie rozsyłał, itd. wtedy szybko zrozumiecie jakie to uczucie, kiedy ktoś okrada Was z czegoś osobistego. A już zupełnie nie umiem opisać uczucia, kiedy po raz bodajże trzeci zgłaszam złamanie praw autorskich przez TEGO SAMEGO UŻYTKOWNIKA, który nie mam pojęcia co chce osiągnąć uporczywie zamieszczając te same pliki chociaż ich chowanie gdzieś po kątach zajmuje mu więcej czasu i energii niż uzyskanie mojej zgody.

Tu się apel kończy - jeżeli sytuacja nie ulegnie zmianie będę zmuszony zaprzestania publikacji opowiadań.

22 października 2009

Dotarła pierwsza od dłuższego czasu recenzja - tym razem dotycząca "Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni". Bardzo dziękuję i proszę o więcej :)

9 marca 2009

Dzisiaj tylko troszkę porządków na stronie, ale już wkrótce powinny pojawić się dwa odkopane z archiwum opowiadania science-fiction oraz jeden nowy tekst - od wielu, wielu miesięcy odkładany ciąg dalszy "Leslie, kolejna ofiara mojej chorej wyobraźni".

27 lipca 2008

Kolejne opowiadania dostępne w dziale download: "Sztuka bezsensownej konwersacji" (prosta historia, częściowo autobiograficzna) oraz jeszcze jedno (i nie ostatnie) opowiadanie science-fiction "Choroba marzycieli".

Książki online i opowiadania online