Caroline in the City - Karolina w mieście
LICZNIK: 11834 
 Caroline in the City - wprowadzenie do serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - obsada serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odcinki serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - galeria serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odsyłacze serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - kontakt z webmasterem
Caroline in the City - Karolina w mieście Caroline in the City - Karolina w mieście


Caroline in the City - obsada

Caroline Duffy

Caroline in the City - obsada - Lea Thompson (Caroline)
W tej roli Lea Thompson (m.in. Powrót do przyszłości 1-3, Czerwony świt, Szczęki 3).

Rysowniczka pochodząca z miasteczka Peshtigo w Wisconsin, która przeniosła się do Nowego Jorku, żeby rozwinąć swoją karierę. Jej komiks, a dokładniej krótkie historie publikowane w gazecie (coś w rodzaju Garfielda), zatytułowany Caroline in the City przyniósł jej popularność. Ponadto rysuje kartki okolicznościowe, które sprzedaje Del.

Niemal wyszłą za mąż za Dela, potem próbowała mieszkać z młodszym od siebie weterynarzem, próbowała też ze strażakiem, ale głównym wątkiem serialu jest jej skryta miłość do Richarda.

Poza tym jest bardzo uczuciowa i nie umie nie przejmować się cudzymi problemami.
 

Annie Spadaro

Caroline in the City - obsada - Amy Pietz (Annie)
W tej roli Amy Pietz (m.in. Świąteczna gorączka).

Tancerka i aktorka, od kilku lat występuje na Broadwayu w Cats. Jest najlepszą przyjaciółką Caroline, mieszkają w sąsiednich mieszkaniach.

Pozostali bohaterowie często żartują sobie z pracy Annie, podobnie jak z jej "rozrywkowego" trybu życia, ale zazwyczaj nie pozostaje im dłużna.

Jak każda Włoszka jest skoa do kłótni i bardzo silnie związana z rodziną.
 

Richard Karinsky

Caroline in the City - obsada - Malcolm Gets (Richard)
W tej roli Malcolm Gets.

Artysta malarz starający się izolować od całego świata. Pracuje u Caroline przy kolorowaniu jej komiksów. Potajemnie kocha się w niej, ale robi dokładnie wszystko, żeby to ukryć.

Wiecznie zgorzkniały i traktujący otoczenie z dystansem stara się nie przepuścić żadnej okazji, żeby dopiec Annie albo Delowi.
 

Del Cassidy

Caroline in the City - obsada - Eric Lutes (Del)
W tej roli Eric Lutes (m.in. Legenda mumii).

Niedoszły mąż Caroline, niedoszły wiceprezes firmy swojego ojca i nieporadny przedsiębiorca. Pracował w firmie Cassidy zajmującej się wydawaniem kartek okolicznościowych, m.in. Caroline in the City. Po kłótni z ojcem postanowił założyć własną firmę i nadal zajmować się kartkami, ale bez większego powodzenia.

Z natury próżny i nie przesadnie inteligentny Del nie umie pogodzić się z kolejnymi porażkami zawodowymi i osobistymi co chwila pakując się w trudne do odkręcenia sytuacje.
 

Charlie

Caroline in the City - obsada - Andy Lauer (Charlie)
W tej roli Andy Lauer (m.in. Screamers, Urodzony czwartego lipca).

Wierny, aczkolwiek mało rozgarnięty kompan Dela. Pracował z nim jeszcze w firmie Cassidy, potem razem prowadzili Eagle Cards.

Najkrócej rzecz ujmując Charlie jest dziwny, chociaż w dosyć pozytywny sposób (o ile oczywiście wasza przyszłość nie zależy od jego pamięci).
 

Remo

Caroline in the City - obsada - Tom La Grua (Remo)
W tej roli Tom La Grua.

Właściciel włoskiej restauracji Remo's, w której bohaterowie serialu spotykają się na lunchu.

Remo jak każdy Włoch uważa się za najlepszego kucharza na świecie, a jak każdy Nowojorczyk bywa do bólu zgryźliwy.
 
Caroline in the City - Karolina w mieście
Frey United Software - projektowanie stron www i gier online