Caroline in the City - Karolina w mieście
LICZNIK: 11834 
 Caroline in the City - wprowadzenie do serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - obsada serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odcinki serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - galeria serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odsyłacze serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - kontakt z webmasterem
Caroline in the City - Karolina w mieście Caroline in the City - Karolina w mieście


Caroline in the City - Karolina w mieście

Sezon 1Sezon 2Sezon 3Sezon 4

Sezon 1
Odcinek 000: Caroline in the City - odcinek pilotażowy
Caroline szuka nowego pracownika, który będzie kolorował jej komiksy i przekonuje się, że w Nowym Jorku można trafić na bardzo różnych ludzi.

Odcinek 101: Caroline and the Bad Back
Caroline podczas gry w squasha nadwyręża sobie plecy i nie może pracować, a proszki przeciwbólowe sprawiają, że kompletnie traci kontakt z rzeczywistością. Del i Richard postanawiają sami dokończyć rozpoczęty przez nią komiks.

Odcinek 102: Caroline and the Mugger
Richard zostaje okradziony na ulicy, a potem jadąc w metrze razem z Caroline spotyka człowieka, który go napadł. Okazuje się, że wzbrew temu, co Richard mówił wcześniej przestępca nie bym szczególnie okazały.

Odcinek 103: Caroline and the Condom
Del i Caroline postanawiają wypróbować jak silny jest ich związek i wytrzymać dwa tygodnie bez seksu. Kończy się to panicznym bieganiem od sklepu do sklepu w poszukiwaniu prezerwatyw...

Odcinek 104: Caroline and the Convict
Annie spotyka się z facetem, który niedawno wyszedł z więzienia, a wkrótce potem mieszkanie Caroline zostaje okradzione.

Odcinek 105: Caroline and the Gay Art Show
Jeden z obrazów Richarda ma być wystawiony w galerii Arabiana, ale okazuje się, że w galerii tej pojawiają się tylko prace gejów.

Odcinek 106: Caroline and the Folks
Caroline bardzo denerwuje się przed spotkaniem z rodzicami Dela, tym bardziej, że on sam spóźnia się na wspólną kolację.

Odcinek 107: Caroline and the ATM
Caroline zostaje nagrana przez kamerę w bankomacie jak dłubie w nosie i wstydzi się pójść do banku aby odzyskać pieniądze.

Odcinek 108: Caroline and the Baloon
Balon z postacią Caroline in the City pojawia się na nowojorskiej paradzie, ale niestety w pewnym momencie wymyka się spod kontroli.

Odcinek 109: Caroline and the Opera
Caroline idzie do opery ze swoim dawnym chłopakiem, co powoduje w Delu bardzo silną zazdrość, która wkrótce zaczyna przekraczać wszelkie granice.

Odcinek 110: Caroline and the Christmas Break
Del i Caroline w trakcie planowania romantycznego wyjazdu do Paryża zaczynają wahać się czy ich związek ma sens, co kończy się zerwaniem.

Odcinek 111: Caroline and the Gift
Caroline martwi się tym, że po zerwaniu Del podarował jej na Gwiazdkę bardzo drogi prezent i stara się jakoś wyjść z niezręcznej sytuacji. Richard namalował akt dziewczyny, która okazała się być związana z mafią.

Odcinek 112: Caroline and the Watch
W nowo zakupionym antycznym biurku Caroline znajduje stary zegarek z inskrypcją. Postanawia odnaleźć osobę, do której on należał.

Odcinek 113: Caroline and the Married Man
Richard dążąc do uzyskania zamówienia na swoje malowidło ścienne (ang.: mural) nieświadomie umawia Caroline na randkę z żonatym człowiekiem.

Odcinek 114: Caroline and the 28lb Walleye
Park w rodzinnym Peshtigo ma zostać nazwany imieniem Caroline i jest ona przekonana, że tym wreszcie zdoła przyćmić wieczne sukcesy swojego brata.

Odcinek 115: Caroline and the Bad Date
Richard idzie z Delem na podwójną randkę z dwiema modelkami, Caroline w tym czasie umawia się z nowopoznanym facetem, co okazuje się nie być najlepszym pomysłem.

Odcinek 116: Caroline and the Kid
Caroline dostaje zlecenie na wykonanie fresku na ścianę pokoju syna bogatego człowieka. Jednakże dzieciak okazuje się być rozpieszczonym bachorem, który nie cieszy się wcale z fresku...

Odcinek 117: Caroline and the Proposal
Del zaskakuje Caroline oświadczynami, a Richard, który uświadamia sobie, że czuje coś do Caroline dochodzi do wniosku, że nie ma dla niego już miejsca w jej życiu.

Odcinek 118: Caroline and the Ex-Wife
Del zabiera Caroline do chatki w górach, ale na miejscu okazuje się, że chatkę zajęła już była żona Dela.

Odcinek 119: Caroline and the Bridesmaids
Caroline obarcza Annie wszystkimi przygotowaniami związanymi ze ślubem, ale wkrótce przekonuje się, że słowa Annie i odpowiedzialność nie chodzą w parze.

Odcinek 120: Caroline and Richard's Mom
Caroline pomaga Richardowi zmierzyć się ze zmorami z jego dzieciństwa, kiedy do Nowego Jorku przyjeżdża jego matka.

Odcinek 121: Caroline and the Cereal
Firma produkująca płatki śniadaniowe zaczyna produkować nową serię, tym razem z postacią Caroline na opakowaniu. Jednakże same płatki okazują się mieć dosyć nieprzyzwoity kształt.

Odcinek 122: Caroline and the Movie
Pod budynkiem, w którym mieszka Caroline kręcony jest film, a ona razem z Richardem ma statystować w roli całującej się na schodach pary.

Odcinek 123: Caroline and the Wedding
Tuż przed ślubem Caroline i Del zaczynają mieć poważne wątpliwości, a nieświadomy tego Richard postanawia zniknąć z ich życia.

Caroline in the City - Karolina w mieście
Frey United Software - projektowanie stron www i gier online