Caroline in the City - Karolina w mieście
LICZNIK: 11828 
 Caroline in the City - wprowadzenie do serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - obsada serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odcinki serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - galeria serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odsyłacze serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - kontakt z webmasterem
Caroline in the City - Karolina w mieście Caroline in the City - Karolina w mieście


Caroline in the City - Karolina w mieście

Sezon 1Sezon 2Sezon 3Sezon 4

Sezon 3
Odcinek 301: Caroline and the Reception
Richard nieświadomy tego, co czuje do niego Caroline pojawia się w jej domu z wieścią, że on i Julia właśnie wzięli ślub.

Odcinek 302: Caroline and the Kink
Richard przychodzi do pracy w idiotycznie wyglądającej koszuli, którą kazała mu nosić Julia. Caroline przekonuje go, że powinien jej powiedzieć, że i w małżeństwie są pewne granice. W ten sposób nieświadomie doprowadza do ich rozstania.

Odcinek 303: Caroline and the Free Cable
Caroline odkrywa, że przez trzy lata nie płaciła za kablówkę, więc... postanawia dobrowolnie to zgłosić. Julia organizuje przyjęcie urodzinowe dla Richarda zapraszając ludzi z listy, która, jak sądziła była listą jego przyjaciół.

Odcinek 304: Caroline and the Novelist
Caroline umawia się z początkującym pisarzem i robi wszystko, żeby nie zdradzić się przed nim, że nie przeczytała jego książki.

Odcinek 305: Caroline and the Councilman
Lokalny polityk stara się zyskać nieco głosów nahalnie starając się dostać do komiksu Caroline. Jednakże ona nie chce nawet o tym słyszeć.

Odcinek 306: Caroline and the Cold Sesame Noodles
W czasie wizyty chłopca dostarczającego chińskie dania znika pierścionek, który Richard chciał dać Julii.

Odcinek 307: Caroline and the Blind Date
Julia stara się poprawić nastrój Caroline i umawia ją na randkę w ciemno, którą za wszelką cenę Richard stara się popsuć.

Odcinek 308: Caroline and the Desperate Cat
Dawna nauczycielka śpiewu Annie przyjeżdża do Nowego Jorku, żeby zobaczyć ją w "Cats" nie wiedząc, że Annie już tam nie pracuje.

Odcinek 309: Caroline and the Egg
Dawna współpracownica Caroline, Jeannie, przyjeżdża do Nowego Jorku i prosi Caroline aby zgodziła się być dawczynią jajeczka, gdyż Jeannie i jej mąż nie mogą mieć dzieci.

Odcinek 310: Caroline and the Reluctant Father
Del dowiaduje się, że jeden z jego romansów z przeszłości zakończył się narodzinami córki, o której jej matka nigdy nie chciała mu powiedzieć.

Odcinek 311: Caroline and the Bitter Beast
Richard jest przekonany, że znany kompozytor Marvin Hamlisch ukradł mu jego kompozycje z dzieciństwa i zarobił na nich grube miliony.

Odcinek 312: Caroline and the Used Car Salesman
Richard podejmuje dodatkową pracę jako sprzedawca używanych samochodów. Nie mówił o tym nikomu, więc Caroline i Julia są przekonane, że ma romans.

Odcinek 313: Caroline and the Quiz Show
Caroline bierze udział w radiowym quizie.

Odcinek 314: Caroline and the Decanter
Rodzice Caroline nie mogli dojechać do Nowego Jorku na święta ze względu na śnieżyce, więc Del namawia ją, żeby razem pojechali do jego rodziców. Annie niechcący zdradza Richardowi, że Caroline go kocha.

Odcinek 315: Caroline and the Love That Dare Not Speak It's Name
Richard i Caroline ostatecznie wyznają sobie co do siebie czują, ale skoro Richard jest już żonaty postanawiają, że będą przyjaciółmi.

Odcinek 316: Caroline and the Outer Limits
Surrealistyczny odcinek, w którym m.in. Caroline przekonuje się jak czułaby się będąc na miejscu Julii.

Odcinek 317: Caroline and the Toothbrush
Matka Annie oświadcza jej, że wyprowadza się i zamieszka ze swoją siostrą. Caroline zauważa, że Trevor, jej chłopak, zostawił w jej domu szczoteczkę do zębów i zaczyna się zastanawiać czy nie ma zamiaru zamieszkać z nią.

Odcinek 318: Caroline and the Cabbie
Caroline natrafia na bardzo niemiłego taksówkarza i postanawia zaskarżyć go. Richard, który miał być jej świadkiem popada w tym czasie w internetowy nałóg...

Odcinek 319: Caroline and the Killer Dad
Ojciec Julii jest przekonany, że Richard ożenił się z nią dla pieniędzy. Zaczynają się przydażać wypadki, które mogą świadczyć o tym, że ktoś chce się pozbyć Richarda.

Odcinek 320: Caroline and the Marriage Counselor (1)
Annie wchodząc do mieszkania Caroline znajduje ją, Trevora, Richarda, Julię, Dela i Charliego zakneblowanych i związanych razem. A wszystko zaczęło się od tego, że Caroline znalazła nowego człowiek do kolorowania komiksów...

Odcinek 321: Caroline and the Marriage Counselor (2)
Ciąg dalszy wyjaśniania w jaki sposób od zatrudnienia nowego pracownika Caroline skończyła związana i zakneblowana.

Odcinek 322: Caroline and the Sandwich
Pewien rodzaj kanapek zostaje nazwany na cześć Caroline in the City, co nie przypada do gustu piosenkarce Jo Anne Worley, bo oznaczało to, że nie będzie już kanapek nazwanych od jej imienia.

Odcinek 323: Caroline and the Visit from Mom
Annie namawia Caroline, żeby wreszcie porozmawiała szczerze ze swoją matką, bo nie można całe życie ukrywać swoich uczuć. I Caroline dowiaduje się, że jej matka nie znosi jej komiksu.

Odcinek 324: Caroline and the Little White Lies
W wyniku zbiegu okoliczności Del i Charlie udają, że są gejami. Natomiast Richard dla pieniędzy stara się dostać do ławy przysięgłych.

Odcinek 325: Caroline and the Bullfighter (1)
Podczas pożegnalnego przyjęcia dla Julii i Richarda Annie i Caroline są przekonane, że Julia ma romans z torreadorem. Caroline mówi o tym Richardowi, a on jedzie do Hiszpanii, żeby skonforntować to z Julią.

Odcinek 326: Caroline and the Bullfighter (2)
Caroline odkrywa, że to nie Julia była w łóżku z torreadorem i postanawia polecieć do Hiszpanii zanim Richard pokłóci się z Julią.

Caroline in the City - Karolina w mieście
Frey United Software - projektowanie stron www i gier online