Caroline in the City - Karolina w mieście
LICZNIK: 11834 
 Caroline in the City - wprowadzenie do serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - obsada serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odcinki serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - galeria serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - odsyłacze serialu Karolina w mieście  Caroline in the City - kontakt z webmasterem
Caroline in the City - Karolina w mieście Caroline in the City - Karolina w mieście


Caroline in the City - wprowadzenie

Caroline in the City Nowy Jork - miasto, które nie śpi. A wśród dziewięciu milionów jego mieszkańców jest też dobiegająca trzydziestki drobna kobietka imieniem Caroline zarabiająca na życie rysowaniem komiksów i kartek okolicznościowych.

Pewnego dnia współpracująca z nią koloryzatorka wyjeżdża i Caroline musi znaleźć kogoś, kto będzie mógł przejąć jej zadania. Wśród kandydatów pojawia się znerwicowany i wyalienowany Richard, malarz uważający się za artystę. Mimo wszystko okazuje się być lepszy od pozostałych ludzi starających się o tę posadę.

Caroline pracuje w domu, więc Richard (zresztą wbrew swojej woli) z czasem staje się też częścią jej życia prywatnego. A w życiu tym jest miejsce dla Dela, jej narzeczonego, oraz Annie, najlepszej przyjaciółki mieszkającej po drugiej stronie korytarza.

Sezon 1
Caroline in the City - sezon 1Caroline zatrudnia Richarda jako koloryzatora jej prac i usilnie stara się otworzyć go na świat, co nie jest takie proste. Jej związek z Delem przeżywa wzloty i upadki, ale wciąż trwa. Jednakże Caroline zaczyna zauważać, że czuje coś do Richarda i ma z nim więcej wspólnego niż z Delem. Tymczasem zbliża się data ich ślubu, a Richard odkrywa w sobie uczucie do Caroline. Jednakże nie widząc szans na to, że mogą być razem Richard postanawia zniknąć zostawiając Caroline list miłosny. Jak się okazuje wybiera na to bardzo zły moment - na kilka dni przed ślubem Del i Caroline rozstają się.

Sezon 2
Caroline in the City - sezon 2Richard i Caroline spotykają się przypadkiem na ulicy. On właśnie wrócił z Europy, a ona właśnie zaczęła spotykać się z nowym chłopakiem. Okazało się, że nigdy nie znalazła listu od Richarda, więc on postanawia nie dopuścić do tego, żeby trafił on w jej ręce. Nieświadoma tego, że Richard ją kocha, Caroline postanawia ponownie go zatrudnić. W międzyczasie Caroline spotyka się z różnymi mężczyznami, a Richard musi znosić kolejne upokorzenia ze strony Annie, u której ostatecznie wylądował jego list do Caroline. Kiedy wszystko wskazuje na to, że Richard i Caroline w końcu będą razem na horyzoncie pojawia się Julia, kobieta, w której do szaleństwa zakochał się Richard w trakcie pobytu w Europie.

Sezon 3
Caroline in the City - sezon 3Caroline postanawia nie stawać pomiędzy Richardem i miłością jego życia, co owocuje ślubem Richarda i Julii. Tymczasem Caroline stara się ułożyć sobie życie mimo tego, że Richard jest już żonaty, a prowadzone przez Dela Eagle Cards coraz słabiej sobie radzi. Jednakże z czasem okazuje się, że Julia bardziej kocha pieniądze niż Richarda, gdyż pod presją ojca niemalże postanawia przestać być panią Karinsky. Dzięki temu znowu pojawia się szansa na to, że może się on związać z Caroline.

Sezon 4
Caroline in the City - sezon 4Wzajemna miłość Richarda i Caroline wreszcie prowadzi ich ku sobie. Z początku starają się jeszcze dopasować do siebie, ale na przeszkodzie staje im już coraz mniej problemów, pomijając to, że Eagle Cards zbankrutowało i żeby nadal utrzymać się na rynku Caroline musi przenieść się do wielkiego biurowca i pracować według panujących tam reguł, co nie odpowiada ani jej ani Richardowi.

Caroline in the City - Karolina w mieście
Frey United Software - projektowanie stron www i gier online